Každý, kdo hledá kartářku, nehledá ledajakou kartářku, ale samozřejmě tu nejlepší. A která je ta nejlepší? To je těžké. Ta, která je dobrá pro jednoho, nemusí být dobrá pro druhého. Proč? Protože ty dvě osobnosti, které se sejdou – klient a ten, kdo výklad karet provádí, musí nějakým způsobem souznít. Přinejmenším je třeba, aby kartářka tomu, kdo k ní přijde, byla příjemná a sympatická.

Ale osobní sympatie ještě nezaručí, že kartářka svou práci umí a dělá ji zodpovědně s maximální snahou pomoci klientovi. K sympatiím je ještě potřeba přidat znalost toho, co dělá a velkou dávku osobní zodpovědnosti spolu se schopností nechat své vlastní ego a názory stranou.

Jak poznáte, zda kartářka, ke které chcete jít, je právě ta dobrá?

Nejlepší je, pokud vám ji někdo, kdo s ní má dobrou zkušenost doporučí. Ale když neznáte nikoho, kdo má s výkladem karet sebemenší osobní zkušenost, musíte doufat, že budete mít šťastnou ruku a trefíte se.

V dnešní době se kartářské služby hledají stejně, jako cokoli jiného. To jest na internetu. Napíšete do vyhledávače potřebná slova a vyběhne vám množství stránek, a teď co z toho vybrat. Někdo má rád, když za stránkou vidí tu skutečnou osobu, která pak výklad karet dělá. Jiný zase má raději, když je stránka anonymější. Někomu se líbí střízlivé stránky, jinému co nejduchovněji upravené, až v nich mizí realita.

Co je správnější, či horší? Nic a obojí. Pro každého je něco jiného dobré.

A jak tedy poznat, zda je kartářka dobrá, nebo ne?

To poznáte až když ji navštívíte, absolvujete u ní výklad karet a po čase zhodnotíte, zda výklad karet byl dobrý a pro vás přínosný, či ne. Ta dobrá vám nikdy nebude říkat, co máte udělat, ale řekne, co vám přinese, když uděláte to, co máte v úmyslu. Nikdy vám nebude zakazovat to, co vy chcete, jen vám dá varování, že by to mohl být průšvih (nebo naopak řekne „směle do toho“). Nebude vám zakazovat konkrétního partnera, ale poví vám, zda se s ním spálíte, nebo bude vztah pohodový. A pak vám nechá svobodu volby, abyste se sami rozhodli, jestli se maléru raději vyhnete, nebo do něj vletíte po hlavě. Od dobré kartářky byste neměli odcházet zdeptaní, ale povzbuzení s vědomím, že byť sebehroznější jsou problémy, které vás tíží, jsou řešitelné a s vědomím, jak je řešit. Měli byste odcházet s pohledem vzhůru, ale s nohama pevně na zemi.

Přeji vám šťastnou ruku při výběru té nejlepší kartářky pro vás.

Vaše kartářka Marie.