Je to již pár let, co se ke mně objednal se na výklad karet pan Petr. Byla jsem na něj docela zvědavá, podle toho, jak o čem mluvil v telefonu, jsem očekávala něco dramatického. Rozložila jsem karty a žádná tragédie, či dramata, na mne nekoukala. Snad jen trochu komplikované city a ještě nějaké problémů v práci, ale ne až tak zásadní. Ale to zvláštní, co se mu v životě dělo, byly nezvyklé souhry čísel a on nevěděl, co to znamená. Tyto číselné souhry trvaly více dní a poslední kapka byla, že účet v baru, která v den, kdy na mne získal kontakt, zněl na částku 777 korun a cena jízdy taxíkem byla 222 korun. Tak takové náhody ho přivedly až ke mně.

Před nějakým časem skončil jeho vztah, ale bývalá přítelkyně ho neustále kontaktuje. Chtěl aby mu výklad karet objasnil, co za tím je. Podle karet to byla taková sobecká potvůrka a nechtěla mu dát volnost. Neustále se ho snažila k sobě připoutávat drobnými prosbami o pomoc a tím, že se tváří jako křehká žena, která potřebuje pomoc. A snaží se v něm vyvolat pocity viny za rozchod. Přitom se rozešla ona s ním. A rozhodně to křehotinka nebyla. Spíše dokonalá herečka a manipulátorka. Nebyla to holka do nepohody. V té by ho okamžitě hodila přes palubu. Vztah s ní neměl podle karet šanci fungovat, tak, aby v něm byli oba spokojeni. Ona by spokojená byla, ale on by jí dělal jen poskoka.

Ještě jsem ho upozornila na impulzivního a trochu cholerického člověka na pracovišti, který je vůči němu v podřízené pozici. Aby si dal v jeho případě pozor na peníze, že by ho mohl okrádat. Když jsem mu ho podle karet popsala, řekl mi, že o tom člověku v práci ví, že je to gambler a že už mu dal několik šancí.

Asi po dvou letech jsme se náhodně setkali znovu a pan Petr vyprávěl, že s tou bývalou přítelkyní se vztah snažil udržet, ale že jsem měla pravdu a nemělo to šanci na úspěch. Ale našel si jinou ženu a už má dvě děti.

Udělal mi opravdu velkou radost.